Printed From:

Магне-B6® №50 таблетки, вкриті оболонкою

Магне-B6® №50 таблетки, вкриті оболонкою

Інструкція
Магне-B6® №50
Більше про препарат.

Коли нам
обом потрібен
магній

Препарат Mагне-B6® спеціально призначений для
корекції дефіциту магнію

Судоми й посмикування при дефіциті
магнію у вагітних

Судоми литкових, шийний, плечових або спинних м'язів – невід'ємний симптом дефіциту магнію . Часто майбутні мами дізнаються про дефіцит магнію, коли у них починаються нічні судоми. Про нестачу магнію також сигналізують тіки очей.

Як коригувати дефіцит магнію в організмі?

Вважається, що найбільше магнію міститься в горіхах, особливо мигдалі, а також у висівках і квасолі. Однак не будемо забувати, що зараз більшість сільськогосподарських культур вирощують з використанням добрив, а вони істотно зменшують вміст магнію в харчових продуктах.

Повернутися назад

У вагітних потреба в магнії збільшується в 2-3 рази, що пов'язано з ростом і розвитком плоду.

Зі збільшенням терміну вагітності концентрація магнію в організмі знижується, що дозволяє говорити про вагітність як про стан фізіологічного дефіциту магнію. Достатня кількість магнію в організмі майбутньої мами створює основу для повноцінного виношування і народження здорового малюка.

Магній при підвищеному тонусі матки

Доведено, що магній розслабляє гладку мускулатуру матки і при цьому не має токсичного впливу на плід.

Магній потрібний плаценті

Плацента, здоров'я якої запорука здоров'я майбутньої дитини, містить більше ста білкових компонентів, яким вкрай необхідний магній. Більшість білків і гормонів, які синтезує плацента, є магній-залежними.

Магній – захист від стресу

Одне з головних призначень магнію - захист нервової системи. Дефіцит магнію є причиною занепокоєння, знервованості, безсоння і головного болю. Також доведено, що при дефіциті магнію стрес виникає навіть без впливу зовнішніх подразників.
Застосування препаратів магнію в період вагітності можливе ТІЛЬКИ при необхідності після консультації з лікарем.

Повернутися назад

Вважається, що найбільше магнію міститься в горіхах, особливо мигдалі, а також у висівках і квасолі. Однак не будемо забувати, що зараз більшість сільськогосподарських культур вирощують з використанням добрив, а вони істотно зменшують вміст магнію в харчових продуктах.

До того ж, рівень магнію в продуктах істотно знижується при їхній переробці. Наприклад, при переробці зерна в борошно, хліб і макаронні вироби втрачають до 95% магнію, кукурудза в консервах втрачає більше половини магнію. Щоб отримати денну норму магнію вагітній жінці потрібно близько 300 г нешліфованого рису (сухого), а шліфованого - потрібно майже в три рази більше!

В результаті може виникнути дефіцит магнію (особливо на другому і третьому триместрі вагітності), тому майбутній мамі дуже важливо знайти надійне джерело магнію.

Виникнення вище зазначених симптомів, які сигналізують про дефіцит магнію – це привід звернутися за консультацією до лікаря, який може порадити прийом магнієвмісних препаратів.

Рішенням при дефіциті магнію може стати препарат, в якому поєднуються магній у формі органічної солі і піридоксин (В6).

Сам по собі магній в організмі надовго не затримується. Йому потрібен «фіксатор». З цією роллю добре справляється вітамін В6 (піридоксин). Важливо, що В6 відноситься до групи водорозчинних вітамінів, а вони, на відміну від жиророзчинних, не накопичуються в організмі.