Магній бере участь в багатьох реакціях обміну речовин. Зокрема, він регулює передачу нервових імпульсів і бере участь у роботі м'язів. Часті судоми литкових, шийних, плечових або спинних м'язів та болі в м'язах – одні з найбільш поширених ознак дефіциту магнію. Ці симптоми зазвичай посилюються ближче до вечора. Часто люди, що займаються спортом, крім судом і болю в м'язах, скаржаться на головний біль (особливо після інтенсивних тренувань), і можлива причина тут – дефіцит магнію.
Гормони також впливають на вміст магнію в організмі. Якщо жінка приймає протизаплідні таблетки або інші гормональні препарати, переживає передменструальний синдром – може виникнути дефіцит магнію. І при впливі стресу цей дефіцит буде тільки посилюватися.
Добова потреба дорослої людини в магнії становить 250-400 мг. Магній не синтезується в організмі, а в умовах сучасного життя буває складно отримати достатню кількість магнію лише з їжею.
Суточная потребность взрослого в магнии составляет 250-400 мг. Магний не синтезируется в организме, а в условиях современной жизни бывает сложно получить достаточное количество магния лишь с едой.
Здорове харчування допомагає підтримувати рівень магнію. Вважається, що найбільше його міститься в горіхах, особливо мигдалі, а також у висівках і квасолі. Але для того, щоб впоратися з дефіцитом, варто запитати лікаря про прийом магній містких препаратів.
Збалансований препарат, який поєднує в собі магній у формі органічної солі і вітамін В6 (піридоксин), ефективно поповнить дефіцит магнію в організмі.
Стрес – це частина повсякденного життя кожного, і уникнути його майже неможливо. Часто через сімейні негаразди, побутові турботи та проблеми на роботі ми ігноруємо навіть видимі ознаки емоційного і фізичного виснаження: швидку втомлюваність, пригніченість, тривожність, дратівливість, порушення сну, прискорене серцебиття.