Printed From:

Магне-B6® Антистрес

Магне-B6® Антистрес

Інструкція
Магне-B6®
Детальніше про препарат

Секрет залізних нервів

Судоми і біль – супутники дефіциту магнію

Магній бере участь в багатьох реакціях обміну речовин. Зокрема, він регулює передачу нервових імпульсів і бере участь у роботі м'язів. Часті судоми литкових, шийних, плечових або спинних м'язів та болі в м'язах – одні з найбільш поширених ознак дефіциту магнію. Ці симптоми зазвичай посилюються ближче до вечора. Часто люди, що займаються спортом, крім судом і болю в м'язах, скаржаться на головний біль (особливо після інтенсивних тренувань), і можлива причина тут – дефіцит магнію.

Прояви передменструального синдрому

Гормони також впливають на вміст магнію в організмі. Якщо жінка приймає протизаплідні таблетки або інші гормональні препарати, переживає передменструальний синдром – може виникнути дефіцит магнію. І при впливі стресу цей дефіцит буде тільки посилюватися.

Наскільки ви піддаєтесь стресу?

Пройдіть легкий тест, щоб дізнатись рівень вашого напруження

Причини виникнення дефіциту магнію в організмі

Добова потреба дорослої людини в магнії становить 250-400 мг. Магній не синтезується в організмі, а в умовах сучасного життя буває складно отримати достатню кількість магнію лише з їжею.

Каковы причины возникновения дефицита магния в организме?

Суточная потребность взрослого в магнии составляет 250-400 мг. Магний не синтезируется в организме, а в условиях современной жизни бывает сложно получить достаточное количество магния лишь с едой.

Як коригувати дефіцит магнію в організмі?

Здорове харчування допомагає підтримувати рівень магнію. Вважається, що найбільше його міститься в горіхах, особливо мигдалі, а також у висівках і квасолі. Але для того, щоб впоратися з дефіцитом, варто запитати лікаря про прийом магній містких препаратів.

Збалансований препарат, який поєднує в собі магній у формі органічної солі і вітамін В6 (піридоксин), ефективно поповнить дефіцит магнію в організмі.

Повернутися назад

Підвищений стрес – знижений рівень
магнію

Стрес – це частина повсякденного життя кожного, і уникнути його майже неможливо. Часто через сімейні негаразди, побутові турботи та проблеми на роботі ми ігноруємо навіть видимі ознаки емоційного і фізичного виснаження: швидку втомлюваність, пригніченість, тривожність, дратівливість, порушення сну, прискорене серцебиття.

Чому ж симптоми стресу збігаються з відомими симптомами дефіциту магнію?

Одне з головних призначень магнію - захист нервової системи. А це означає, що при нестачі магнію здатність організму боротися зі стресом знижується.
Стреси «вимивають» магній з організму. І якщо в організмі недостатньо магнію для поповнення знищених стресом запасів, це провокує подальше загострення стресового стану.
Таким чином, виникає «зачароване коло»: нестача магнію може призводити до зниження стресостійкості, а нездатність протистояти стресу провокує дефіцит магнію.
Повернутися назад

Причини виникнення
дефіциту магнію в організмі

Що спричиняє дефіцит магнію?

Стреси
Незбалансоване харчування
Надлишок натрію в їжі (сіль, підсилювачі смаку)
Надмірне потовиділення (спорт, фізична активність тощо)
Різні захворювання (цукровий діабет, гіпер - або гіпотиреоз, захворювання серця, артеріальна гіпертензія)
Прийом ліків (сечогінні, проносні, антибіотики і ряд інших препаратів посилює виведення з організму магнію)
Добова потреба дорослої людини в магнії становить 250-400 мг. Магній не синтезується в організмі, а в умовах сучасного життя буває складно отримати достатню кількість магнію лише з їжею.
Чому нам не вистачає магнію, отриманого з продуктів харчування?

Погана засвоюваність

У середньому магній засвоюється з продуктів харчування лише на 1/5 – доведено в ході клінічних досліджень. До того ж, сам по собі магній в організмі надовго не затримується. Йому потрібен якийсь «фіксатор». З цією роллю добре справляється вітамін В6 (піридоксин). Він допомагає засвоєнню магнію і утримує магній в клітинах організму.

Переробка

Рівень магнію в продуктах істотно знижується при їх переробці. Наприклад, в борошняних виробах після переробки злаків магній практично відсутній.

Вплив добрив

Добрива, які застосовуються в сільському господарстві, зменшують вміст магнію у фруктах і овочах.