Printed From:

Зворотний зв’язок

Ця форма призначена для звернення за додатковою інформацією та не передбачає розсилку. Ця форма не повинна використовуватися для надсилання інформації про побічні реакції при застосуванні лікарських засобів і медичних виробів компанії Санофі та іншої інформації медичного змісту. У разі розвитку побічної реакції Ви можете повідомити про неї по телефону: + 38 050-443-34-28 (цілодобово).

Інформація про конфіденційність

Натискаючи кнопку «Відправити», Ви надаєте свою однозначну згоду на обробку компанією ТОВ «Санофі-Авентіс Україна» (48-50а, вул. Жилянська, г. Киев 01033, Україна) в якості власника наданих Вами в формі персональних даних з метою надання відповіді на Ваше повідомлення і ведення внутрішньої звітності. Санофі зобов'язується зберігати конфіденційність переданих Вами повідомлень і не буде передавати їх будь-яким третім особам поза Групи компаній «Санофі». Передача даних іншим компаніям Групи «Санофі» включає їх передачу за кордон і здійснюється за умови забезпечення належного захисту Ваших даних. Адреса електронної пошти та інша інформація, зазначена Вами в формі, буде використана виключно для надсилання відповіді на повідомлення. Санофі не використовуватиме вказані Вами дані для розсилки матеріалів і інформації, що не запрошувалися. Ви також підтверджуєте, що ознайомилися з Вашими правами в сфері персональних даних, які для Вашої зручності викладені в Офіційному повідомленні (посилання). Ви погоджуєтеся з тим, що зміна, видалення або знищення Ваших персональних даних або обмеження доступу до них не потребують будь-якого додаткового повідомлення Вам про такі дії.

В Офіційному повідомленні Ви знайдете додаткову інформацію щодо правил та умов, що застосовуються до всіх відвідувачів цього сайту.

Якщо у Вас виникли питання, що стосуються стану здоров'я або призначень лікарських препаратів Санофі, Вам слід проконсультуватися з лікарем. Поля, відмічені "*", є обов'язковими

Feedback

Ви отримаєте відповідь на своє повідомлення найближчим часом. Дякуємо Вам за інтерес до нашої компанії. Після успішного відправлення форми Вам буде вислано лист з підтвердженням.